Univerzální lihový dezinfekční přípravek dezinfek 65% na bázi bioetanolu je určen především k dezinfekci ploch, předmětů a rukou.
Univerzální dezinfekční přípravek dezinfek 65% s obsahem alkoholu se používá v neředěné formě na dezinfekci předmětů, ploch a rukou. Není vhodný k dezinfekci povrchu masážních a kosmetických lehátek. Dezinfekce je určena pouze pro venkovní použití.
Dezinfekční přípravek má široké spektrum účinnosti. Je baktericidní, virucidní, MYKOBAKTERICIDNÍ, fungicidní.
Použití: Neředěný dezinfekční přípravek se nanáší na povrchy prostřednictvím rozprašovačů nebo hadříkem. Může se používat na různé druhy omyvatelných povrchů - PVC, laminát, ocel, keramika, mramor, leštěný kámen. Není vhodný na povrchy citlivé na alkohol, především lakované nebo naolejované dřevo, lepené povrchy, povrchy se speciálními nátěry ani na dezinfekci povrchu masážních stolů a kosmetických lehátek. U citlivých materiálů proveďte nejprve zkoušku nanesením přípravku na málo viditelnou část. Před použitím je nutné přečíst si návod k použití.
Účinná látka: ethanol 650 ml / l
Složení: ethanol, aromata