Proč nakupovat právě u nás?

Nabízíme jen to, co máme ověřené a co opravdu funguje

 1. Široký výběr (více než 5000) kvalitních přístrojů a příslušenství
 2. Více než 80% zboží v nabídce máme skladem
 3. Jsme jediný specializovaný obchod v ČR
 4. Odeslání objednávky kurýrem nejpozději do 24-48 hodin
 5. Nejlepší ceny, min. 90% sortimentu máme nejlevnější na internetu
 6. Možnost dokupování náhradních dílů
 7. Poštovné zdarma při koupi zboží nad 3000,00 Kč
 8. Levná doprava kurýrem od 99,00 Kč
 9. Emailové informace o přijatých a odeslaných objednávkách
 10. Poradenství a individuální přístup pro každého klienta
 11. 100% garance vrácení peněz do 14 dní za vrácené nepoužité zboží


Porovnání glukometru a cholesterolmetru

Velké srovnání glukometru a přístrojů pro měření cholesterolu.

Glukometry jsou určeny především pro pacienty trpící cukrovkou, neboli diabetes. Několik následujících řádků bychom proto chtěli věnovat právě této nemoci. Diabetes je onemocnění, jehož rychlost šíření začíná děsit velké množství lékařů na celé planetě. Řadí se mezi tzv. civilizační choroby, tedy ty, jejichž výskyt je ovlivněn naším životním stylem. Jeho podstatou je problém s metabolismem glukózy, který je ovládán hormonem, který se nazývá inzulín. V populaci se vyskytují dva typy této nemoci.

Cholesterolmetr je skvělým pomocníkem, který vám provede kompletní analýzu lipidového profilu včetně glukózy nebo triglyceridů, a to vše pomocí jen jedné kapky krve. Na toto zařízení se dá plně spolehnout, protože pracuje s více než 97% přesností a díky svým rozměrům lze provést analýza prakticky kdekoliv, kde je okolní teplota v rozmezí 18 ° C do 32 ° C. Napájení cholesterolmetr zajišťují převážně baterie typu AAA, které vydrží přibližně 1 000 měření.


Pokud jste si prohlédli celé video, zjistili jste že se testovali přístroje na analýzu a obsah cholesterolu v krvi. Bylo jich pět. Nejlépe při měření cholesterolu dopadly Multicare, SD lipidy a Accutrend. Pak testovali glukózu a přidali další 2 zařízení (nejdříve 3, ale rychle se odstranily). Pokud jde o výsledky glukózy, na čele se umístily Multicare, SD lipidů, Cardiocheck a Icheck (druhý měří pouze glukózu). Pokud tedy potřebujete přesný přístroj na hladinu cholesterolu i glukózy, je na výběr Multicare a SD lipidů.

 

YjU1OWEzNj