Proč nakupovat právě u nás?

Nabízíme jen to, co máme ověřené a co opravdu funguje

 1. Široký výběr (více než 5000) kvalitních přístrojů a příslušenství
 2. Více než 80% zboží v nabídce máme skladem
 3. Jsme jediný specializovaný obchod v ČR
 4. Odeslání objednávky kurýrem nejpozději do 24-48 hodin
 5. Nejlepší ceny, min. 90% sortimentu máme nejlevnější na internetu
 6. Možnost dokupování náhradních dílů
 7. Poštovné zdarma při koupi zboží nad 3000,00 Kč
 8. Levná doprava kurýrem od 99,00 Kč
 9. Emailové informace o přijatých a odeslaných objednávkách
 10. Poradenství a individuální přístup pro každého klienta
 11. 100% garance vrácení peněz do 14 dní za vrácené nepoužité zboží


Cordyceps - KLENOT MEZI LÉČIVÝMI HOUBAMI

KLENOT MEDZI LÉČIVÝMI HOUBAMI

 

Klenot čínské fytoterapie s příznivým účinkem na organismus. Doplňuje energii ledvin JING.

PŮSOBENÍ:

- Posiluje esenci ledvin JING

- Posiluje YANG ledvin a YIN plic

- Posiluje povrchovou obrannou energii WEI QI

- Rozpouští hlen TAN a zastavuje krváceníZ HLEDISKA TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY příznivě působí při STAVECH JAK JE:

- Alergická onemocnění (alergické rýmy, astma apod..)

- Snížená obranyschopnost s častými infekcemi či záněty

- Ekzémy

- Nádorová onemocnění, stavy po chemoterapii a radioterapii

- Autoimunitní onemocnění

- Impotence


POPIS:

Není zvykem tradiční čínské medicíny, aby používala pouze jeden produkt při sestavování bylinných směsí, neboť se řídí zásadou, že "jedna bylina jaro nedělá." Cordyceps sinensis (Housenka čínská) je však opravdovým klenotem a patří ke zlatému fondu čínské farmakopei av tomto případě i tradiční čínská medicína ráda činí výjimku. Cordyceps se totiž skládá jak z houby (představující rostlinnou říši), tak iz larvy (představující živočišnou říši), čili přeloženo do dnešní doby: 2 v 1. Díky tomu tak může účinně posilovat jak YANG, tak i YIN a obzvláště pak ledvinnou esenci JING, což je ta nejdůležitější část našeho organismu, odpovídající za stav těla, ducha a mysli. Ledvinná esence JING je, obrazně řečeno, vosk na naší svíčce života, jež postupně, ale nezadržitelně ubývá a vyčerpává se. Není mnoho produktů v tradiční čínské medicíně, jež doplňují a rozhojňují esenci ledvin JING, aniž by zároveň přitom neoslabovaly jiné orgány. Cordyceps tyto vlastnosti splňuje a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem regeneruje náš organismus, vyčerpaný buď nemocemi a léky nebo fyzickou či duševní prací (tzv. dobíjí baterky). Stejně i pro zdravého člověka je vhodný pro udržování zdraví a to nejen v otázce kvantity (dlouhověkosti), ale hlavně jeho kvality. mnoho dnešních

"Moderních" nemocí, jako jsou stavy se sníženou imunitou (časté a opakované infekce, astma) či naopak stavy se zvýšenou imunitou (veškerá alergická onemocnění, ekzémy, autoimunní onemocnění, nádorová onemocnění - viz Rakovina), jsou dle tradiční čínské medicíny způsobeny právě nedostatkem vrozené esence ledvin JING a YANG (tzv. chladu v dolním ohništi), jež vede postupně k nedostatečnosti YIN v plicích (tzv. pseudohorka v horním ohništi), způsobujícím pak známé infekce, záněty, alergie a ekzémy. Tento "chlad dole a horko nahoře" se projevuje např.. jako pocit studených nohou s naružovkastou tváří. Antibiotika, chemoterapeutika či syntetické kortikoidy sice "ochladí" horko v plicích (v horním ohništi) a tím utlumí zánět, avšak současně s tím "ochladí" již tak skomírající ledvinou esenci JING (v dolním ohništi) a přiloží tak mokré dřevo na dohasínajúci oheň a začarovaný kruh má pak před sebou tu nejlepší perspektivu ... Žádný chemický lék totiž nemá v sobě "černobílé" účinky - buď je "černý nebo bílý", ale Cordyceps v tomto případě tyto ideální, harmonizující "černobílé" vlastnosti, tolik potřebné pro náš organismus, v sobě má.
V Číně se totiž Cordyceps užívá i všude tam, kde západní medicína nasazuje léky nejtěžšího kalibru jako třeba hormonální kortikoidy. Tyto syntetické kortikoidy, jak je známo, mají celou řadu negativních vedlejších účinků a hlavně neléčí příčinu (pouze potlačují příznaky), ale jsou často aplikovány u celé řady nemocí. Cordyceps má stejné účinky podobné kortikoidy, avšak bez těchto nežádoucích vedlejších účinků na zdraví člověka, čímž se stává opravdu unikátním bylinným prostředkem. Další velkou předností Cordycepsu je fakt, že ji je možné užívat dlouhodobě a to bez rozdílu pohlaví a věku, aniž by byly pozorovány vedlejší účinky.


ROZBOR BYLIN V SMĚSI:

Dong chong xia cao (Cordyceps) znamená v překladu "zimní tráva, letní červ", jedná se tedy o jakýsi podivný dvoj - organismus. Z hlediska tradiční čínské medicíny posiluje a rozhojňuje esenci ledvin JING a YANG, vyživuje YIN plic, rozpouští hlen TAN, zastavuje krvácení a posiluje povrchovou obrannou energii WEI QI. Cordyceps je jedna z nejtajemnějších a nejpodivuhodnějších hub, v zimním období se chová jako houba v zemi, která v létě vyrůstá a vystřeluje spory, které se usazují na housence motýla a na ní parazitují. Nakažená housenka se na zimu zahrabává do země, ale Cordyceps stále pokračuje ve své destruktivní činnosti a pomalu, ale jistě ničí vnitřní orgány housenky, aniž by přitom narušil chitinový obal housenky, ji houba postupně celou vyplní. A celý cyklus se tak může opakovat. Samotná housenka, na které Cordyceps parazituje, má extrémně vysokou schopnost přežití a žije v zemích Tibetu v nadmořských výškách kolem 3 500 m. Živí se oddenků vysokohorských rostlin a během svého dvouletého vývoje v zemi snáší dlouhé hladovění, chlad a

nedostatek kyslíku. Díky tomu je i tělo této houby mimořádně bohaté na glukany, esenciální aminokyseliny, specifické enzymy, vitamíny a mnoho dalších látek. Proto se používá i jako přirozený povolený doping ve sportu, koneckonců jsou známy stále častější světové rekordy čínských sportovců, obzvláště pak ve vytrvalostních sportech.

PROČ DŮVĚŘOVAT TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ?

- Tradiční čínská medicína existuje již 4000 let. Její zásady a principy jsou ověřené tisíciletými zkušenostmi. Cílem tradiční čínské medicíny je zachování zdraví u zdravých a vrácení zdraví nemocným.

- Tradiční čínská medicína vnímá každého člověka komplexně.

- Tradiční čínská medicína přistupuje ke každému člověku individuálně.

- Tradiční čínská medicína posuzuje všechny aspekty a souvislosti u každého konkrétního člověka.

- Smyslem tradiční čínské medicíny je naučit žít člověka v souladu s přírodou, s okolním světem a se sebou samým.

- Tradiční čínská medicína není léčitelství, ale vysoce sofistikovaná vědecká disciplína.

 

ZDkwM2U5ND