Proč nakupovat právě u nás?

Nabízíme jen to, co máme ověřené a co opravdu funguje

 1. Široký výběr (více než 5000) kvalitních přístrojů a příslušenství
 2. Více než 80% zboží v nabídce máme skladem
 3. Jsme jediný specializovaný obchod v ČR
 4. Odeslání objednávky kurýrem nejpozději do 24-48 hodin
 5. Nejlepší ceny, min. 90% sortimentu máme nejlevnější na internetu
 6. Možnost dokupování náhradních dílů
 7. Poštovné zdarma při koupi zboží nad 3000,00 Kč
 8. Levná doprava kurýrem od 99,00 Kč
 9. Emailové informace o přijatých a odeslaných objednávkách
 10. Poradenství a individuální přístup pro každého klienta
 11. 100% garance vrácení peněz do 14 dní za vrácené nepoužité zboží

» Informace o společnosti
Informace o společnosti

Mixxer.sk patří mezi jedinečné obchody svého druhu na Slovensku díky svému širokému záběru specializovaných produktů. Naše obecná specializace je zaměřena na lékařské přístroje a zařízení, zdravotnické oblečení a zdravotnický materiál. Na Slovensku zastupujeme významné společnosti jako jsou Hartmann, Lanaform, Omron, Beurer, Microlife, Philips Respironics, 3M a mnoho dalších. Našimi odběrateli nejsou jen velké nemocnice, ale i kliniky, menší soukromě zdravotnická zařízení a jednotlivý zákazníci, kteří hledají požadovaný zdravotnický zboží.

Naší výhodou je to, že prodáváme zboží pouze zdravotnického charakteru, tedy víme co prodáváme, na co to slouží, jak se to používá a co všechno k tomu potřebujete. Jsme tedy profesionálně vyškolený tak, abychom věděli poradit každému zákazníkovi, který potřebuje informaci v dané oblasti.

Víme že každý kdo investuje do nového výrobku, chce mít přesvědčení že nakoupil správný produkt, který bude používat na to na co ho kupuje a nakoupil to na správném místě. Obchody které nabízejí široké spektrum zboží, Vám neumí říci který produkt je pro Vás vhodný nebo ne, tím pádem nakoupíte jen podle vlastního uvážení, popřípadě podle ceny, ale nakonec zjistíte že jste potřebovali něco jiného, nebo že daný výrobek nesplňoval požadavky zdravotnického výrobku a tudíž byl pro Vás nepoužitelný.

Prodejem produktů v našem obchodě u nás nic nekončí. Je to pro nás jen začátek vztahu který jsme si vytvořili se zákazníkem. Jsme stále otevřený pro případné řešení problémů, abychom vytvořili dokonalou sladěnost spokojenosti zákazníka a obchodu.

Našim dalším velkým benefitem je nabídka stovek náhradních dílů, příslušenství a doplňkového zboží, které budete potřebovat po určitém čase dokupovat pro Vaše přístroje a zařízení. Těch položek je mnoho a my se je snažíme držet pro Vás všechny na skladě, abychom všem našim zákazníkům vyšli vstříc.

Naší prioritou je prodávat pouze ověřený zboží, podat rychlou a správnou informaci o produktech, dodat co nejrychleji zákazníkovi požadované zboží v požadované kvalitě a za co nejnižší cenu.

Všechny naše produkty nabízíme plně zabezpečený záruční i pozáruční servis s možností dokupování náhradních dílů a příslušenství.

MjNlNjk2Z